Poczet Królów

A.D. 2024/2025 - Wojciech Recław - CXXXV Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie
       I Rycerz - Paweł Hinz
      II Rycerz - Mariusz Dyderski
A.D. 2023/2024 - Wojciech Recław - XXVIII Król Okręgu Pomorskiego Zjednoczenia KBS RP
 
A.D. 2023/2026 - Paweł Hinz - XVI Król Zjednoczenia KBS RP
 
z obchodami XXX Rocznicy Reaktywacji Królem Jubileuszowym XXX lecia została Ludmiła Gołąbek
A.D. 2023/2024 - Piotr Karbowski - CXXXIV Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie
       I Rycerz - Ludmiła Gołąbek
      II Rycerz - Wojciech Recław            
A.D. 2022/2023 - Ludmiła Gołąbek - CXXXIII Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie
       I Rycerz - Halina Surowiecka
      II Rycerz - Agnieszka Krasińska
A.D. 2021/2022 - Ludmiła Gołąbek - XXVI Król Okręgu Pomorskiego Zjednoczenia KBS RP
A.D. 2021/2022 - Andrzej Surowiecki  - CXXXII Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie 
       I Rycerz - Halina Surowiecka
      II Rycerz - Paweł Hinz
A.D. 2020/2021 - Piotr Karbowski - XXV Król Okręgu Pomorskiego Zjednoczenia KBS RP
A.D. 2020/2021 - Paweł Hinz  - CXXXI Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie             
       I Rycerz - Tomasz Klas
      II Rycerz - Grzegorz Pieper
A.D. 2019/2020 - Ludmiła Gołąbek - XXIV Król Okręgu Pomorskiego Zjednoczenia KBS RP
A.D. 2019/2020 - Zbigniew Lemiech - CXXX Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie             
       I Rycerz - Piotr Karbowski
      II Rycerz - Janusz Naczk
 
z obchodami XXV Rocznicy Reaktywacji Królem Jubileuszowym XXV lecia został Grzegorz Pieper
A.D. 2018/2019 - Grzegorz Pieper - CXXIX Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie              
       I Rycerz - Mirosław Weisbrot     
      II Rycerz - Ludmiła Gołąbek
A.D. 2017/2018 - Ludmiła Gołąbek - CXXVIII Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie              
       I Rycerz - Halina Surowiecka    
      II Rycerz - Tomasz Klas
A.D. 2016/2017 - Ludmiła Gołąbek
- CXXVII Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie                 
       I Rycerz - Józef Bukowy           
      II Rycerz - Witold Bojek
A.D. 2015/2016 - Andrzej Surowiecki
- CXXVI Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie             
       I Rycerz - Tomasz Klas           
      II Rycerz - Kazimierz Gołąbek
A.D. 2014/2015 - Andrzej Baranowski - 
CXXV Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie          
       I Rycerz - Henryk Kaźmierski    
      II Rycerz - Stanisław Pieroszczuk

z obchodami XX Rocznicy Reaktywacji Królem Jubileuszowym XX lecia został Piotr Karbowski
A.D. 2013/2014 - Kazimierz Gołąbek - CXXIV Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie
       I Rycerz - Zbigniew Lemiech  
      II Rycerz - Witold Bojek
A.D. 2012/2013 - Kazimierz Gołąbek - CXXIII Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie              
       I Rycerz - Witold Bojek          
      II Rycerz - Mariusz Kozakiewicz
A.D. 2011/2012 - Andrzej Kochanek - CXXII Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie
       I Rycerz - Jacek Sosiński           
      II Rycerz - Robert Hopa
A.D. 2010/2011 - Krzysztof Hreczuk - CXXI Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie
       I Rycerz
      II Rycerz
A.D. 2009/2010 - Jacek Sosiński - CXX Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie            
       I Rycerz - Leszek Glaza            
      II Rycerz - Krzysztof Hreczuk
 
z obchodami XV Rocznicy Reaktywacji Królem Jubileuszowym XV lecia został Jan Groenwald
A.D. 2008/2009 - Kazimierz Zaborowski - CXIX Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie      

       I Rycerz - Andrzej Surowiecki   

      II Rycerz - Henryk Kaźmierski
A.D. 2007/2008 - Adam Augustis - 
CXVIII Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie

       I Rycerz - Jan Groenwald         

      II Rycerz - Andrzej Baranowski
A.D. 2006/2007 - Adam Augustis -
CXVII Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie

       I Rycerz - Leszek Glaza

      II Rycerz - Roman Grzywacz

A.D. 2005/2006 - Kazimierz Gołąbek - CXVI Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie             

       I Rycerz - Jan Groenwald         

      II Rycerz - Jacek Sosiński

A.D. 2004/2005 - Damian Grzywacz - CXV Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie
       I Rycerz     

      II Rycerz

 
z obchodami X Rocznicy Reaktywacji Królem Jubileuszowym X lecia został Adam Augustis
A.D. 2003/2004 - Adam Augustis - CXIV Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie
      I Rycerz - Leszek Glaza  
     II Rycerz - Wiesław Szapert
A.D. 2002/2003 - Andrzej Giecewicz - CXIII Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie
      I Rycerz - Wiesław Szapert
     II Rycerz - Stanisław Pieroszczuk
A.D. 2001/2002 - Andrzej Giecewicz - CXII Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie
      I Rycerz - Leszek Glaza     
     II Rycerz - Damian Grzywacz
A.D. 2000/2001 - Andrzej Giecewicz - CXI Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie
      I Rycerz - Paweł Hapaniuk
     II Rycerz - Tadeusz Dębski
A.D. 1999/2000 - Jan Groenwald - CX Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie
      I Rycerz - Leszek Glaza
     II Rycerz - Andrzej Baranowski
 
z obchodami V Rocznicy Reaktywacji Królem Jubileuszowym V lecia został Zbigniew Bakun

A.D. 1998/1999 - Tadeusz Dębski - CIX Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie
      I Rycerz - Andrzej Giecewicz
     II Rycerz - Jacek Sosiński
A.D. 1997/1998 - Michał Jeliński - CVIII Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie 
      I Rycerz - Marek Żukowski
     II Rycerz - Roman Grzywacz
A.D. 1996/1997 - Karol Bladowski - CVII Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie
      I Rycerz - Jan Groenwald  
     II Rycerz - Damian Grzywacz
A.D. 1996/1997 - Kazimierz Zaborowski - I Król Okręgu Pomorskiego Zjednoczenia KBS RP
A.D. 1995/1996 - Marek Lewandowski - CVI Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie       
      I Rycerz - Jan Groenwald  
     II Rycerz - Henryk Stacewicz

A.D. 1994/1995 - Kazimierz Zaborowski - CV Król Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie 

      I Rycerz - Jan Groenwald      

     II Rycerz - Henryk Stacewicz