IV Festiwal Rzeźby na Kaszubach

Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo zaprasza do wsparcia IV Festiwalu Rzeźby na Kaszubach i XVI Pleneru malarskiego, który odbędzie się w dniach 3-7 września w Bieszkowicach i na strzelnicy Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Wejherowie!

 

Drodzy Miłośnicy Sztuki!
Już niedługo, odbędzie się wyjątkowy Festiwal Sztuki, który zgromadzi utalentowanych artystów z całej Polski oraz Świata, będziemy mieli rzeźbiarzy z Bali, Mongolii, Niemiec, Hiszpani oraz Czech a także malarzy z regionu i z Polski. To wyjątkowe wydarzenie, pełne inspirujących działań, warsztatów i spotkań z twórcami. Chcemy, aby nasz festiwal był nie tylko miejscem artystycznych uniesień, ale także platformą wspierającą lokalnych artystów.

 

Jak możesz pomóc?
Zostań Patronem: Każda forma wsparcia jest dla nas bezcenna. Możesz przekazać darowiznę lub dołączyć do grona naszych patronów i zakupić Twoją wymarzoną rzeźbę lub obraz wykonaną specjalnie dla Ciebie. Szukasz wyjątkowej ozdoby do swojego domu lub biura? Skontaktuj się z nami i zamów unikatową pracę wykonaną przez naszych artystów. Twoje zamówienie nie tylko wzbogaci Twoją przestrzeń, ale także bezpośrednio wesprze twórców uczestniczących w Festiwalu.

 

Zamówienia i kontakt:
Aby dowiedzieć się więcej o festiwalu lub zamówić rzeźbę, skontaktuj się z nami przez wiadomość prywatną na Facebooku lub napisz na nasz e-mail: [dyrektor@bckgw.pl].


Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie i zapraszamy na Festiwal Sztuki. Razem tworzymy coś wyjątkowego!